Jesteś na stronie: Konferencja naukowa "Standardy konserwatorskie jako kryterium działań w ochronie zabytków prowadzonych przez muzea na wolnym powietrzu w Polsce"

2022

W 2022 roku mija 60 lat od założenia Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. Tak doniosła i ważna rocznica skłania nas do szczególnego zaznaczenia tego faktu i przypomnienia swojej obecności w gronie muzeów na wolnym powietrzu w Polsce.

W związku z powyższym mamy przyjemność zaprosić do uczestnictwa w konferencji naukowej pt. „Standardy konserwatorskie jako kryterium działań w ochronie zabytków prowadzonych przez muzea na wolnym powietrzu w Polsce” organizowanej wspólnie z Narodowym Instytutem Dziedzictwa, Narodowym Instytutem Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów oraz Stowarzyszeniem Muzeów na Wolnym Powietrzu w Polsce.

Obchody jubileuszowe odbędą się 3 października 2022 r, a konferencja w dniach 4 – 5 października 2022 r. w Ciechanowcu.