Jesteś na stronie: XI Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim w 2015r

XI Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim w 2015r

Szukaj

XI Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim w 2015r

Poniedziałek
16
Luty
2015

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu jako Organizatorzy jedenastej edycji Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim w 2015 r. serdecznie zapraszają właścicieli i użytkowników budynków drewnianych położonych na terenach wiejskich województwa podlaskiego do udziału w tym Konkursie.

Szczegóły organizacyjne podane są w regulaminie Konkursu, który zamieszczamy razem z drukiem zgłoszenia. W zgłoszeniu należy podać aktualny adres zamieszkania i koniecznie numer telefonu.

Regulamin Konkursu i druki zgłoszeń zostaną do 28 lutego 2015 r. rozesłane do wszystkich urzędów gmin województwa podlaskiego.

Organizatorzy zwracają sią z prośbą do burmistrzów i wójtów gmin z województwa podlaskiego o zachęcenie właścicieli i użytkowników obiektów drewnianych do udziału w Konkursie. Na zakończenie Konkursu drukowany jest katalog, który otrzymuje każdy uczestnik Konkursu oraz włodarze gmin z terenu której wpłynęło zgłoszenie.

  1. Druk zgłoszenia
  2. Regulamin