Вы находитесь: Zmarł Honore Heroes

Zmarł Honore Heroes

Zmarł Honore Heroes

2021

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 20 października w wieku 85 lat zmarł HONORE J. L. HEROES – mecenas i darczyńca Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 23 października w Siemiatyczach. O godzinie 12.00 rozpocznie się Msza św. w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli.

W grudniu 2005 roku rozpoczęła się współpraca Państwa Wandy i Honore Heroes z Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. Miarą tej współpracy jest dziewięć wystaw stałych i czasowych, zorganizowanych w oparciu o udostępnione lub podarowane przez Zmarłego zabytki. Śp. Honore Heroes był pomysłodawcą wielu naszych wspólnych przedsięwzięć i miał dalekosiężne plany, których realizację przerwała niespodziewana śmierć.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.