Вы находитесь: Strona Główna

Strona Główna

Szukaj

14 Zajazd Wysokomazowiecki

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DO KOŃCA CZERWCA

BILETY

Dostępne w kasie znajdującej się przy bramie głównej muzeum.

Zgłoszenia grup, zamówienie przewodnika

tel: 86 224 42 04

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek 08.15 – 16.00
Wtorek - Piątek 08.15 – 18.00
Weekendy i święta 09.15 - 19.00

W związku z zagrożeniem spowodowanym pęknięciem i ryzykiem przewrócenia się jednego z dębów – pomników przyrody z zalecenia konserwatora i w trosce o Państwa bezpieczeństwo zmuszeni zostaliśmy do wyznaczenia strefy buforowej i wyłączenia części gazonu z użytkowania podczas „XXII Podlaskiego Święta Chleba”.

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC NA TERENIE SKANSENU!!!

Ze względu na brak wolnych miejsc na terenie skansenu z dniem 09.07. wstrzymujemy przyjmowanie zgłoszeń wystawców na „Podlaskie Święto Chleba".

Na wcześniejsze zgłoszenia odpisujemy sukcesywnie. Prosimy o cierpliwość.

Jednocześnie przypominamy, że do dyspozycji wystawców pozostaje teren – łąki za amfiteatrem muzealnym (wjazd od strony ul. Kozarskiej), gdzie od 6.00 rano w dniu imprezy (11.08.) można ustawiać stoiska bez wcześniejszej rezerwacji i przedpłaty na konto muzealne.

Szczegółowych informacji udziela pan Sławomir Uszyński tel. 608 436 130

Zakończyliśmy przyjmowanie stoisk piekarniczych oraz Kół Gospodyń Wiejskich na „Podlaskie Święto Chleba”.

Muzeum Pisanki!

Szanowni Państwo! Pragniemy poinformować, że pisanki do zbiorów są przyjmowane wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z Działem Etnograficznym. Należy wysłać email pod adres: etnografia@muzeumrolnictwa.pl ze zdjęciami Państwa prac lub skontaktować się telefonicznie: 86 224 42 01.

Szanowni Państwo,

z powodu zbyt niskiego stanu wody młyn wodny nie jest uruchamiany. Informacja obowiązuje do odwołania. Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.

Projekt MR/FR

Projekt relizowany przez Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu w partnerstwie z Muzeum Ryfylke (Norwegia) ma na celu wypracowanie nowoczesnych standardów zarządzania obiektami architektury drewnianej w zakresie dokumentowania oraz monitorowania ich kondycji biologiczno-technicznej i architektoniczno-estetycznej, które będą zgodne z Zasadami Ochrony Historycznych Budynków Drewnianych, opracowanymi przez Międzynarodowy Komitet Drewna ICOMOS. W efekcie planowanego przedsięwzięcia zostaną stworzone spójne ze sobą narzędzia, które pozwolą działać wyprzedzająco i powstrzymywać negatywne procesy degradacji budynków.

Lokalizacja muzeum