Вы находитесь: Zaproszenie na wernisaż "PORCELANA Z POLSKIM ORŁEM, serwisy Prezydenta Mościckiego i zastawy reprezentacyjne w czasach II Rzeczypospolitej"

2021

Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zaprasza na wystawę czasową zatytułowaną „PORCELANA Z POLSKIM ORŁEM. Serwisy Prezydenta Mościckiego i zastawy reprezentacyjne w czasach II Rzeczypospolitej”, przygotowaną przez dr Annę Szkurłat - pracownika Ośrodka Sztuki w Zamku Królewskim w Warszawie – Muzeum.

Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi 19. sierpnia 2021 r. o godz. 12.00 w siedzibie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Wystawa będzie czynna do 17. października 2021 r.