Sie Sind auf: Koncert chóru „Art Vox” pod dyrygentrurą Ștefana Macovei - 27 maja 2023 r.

Koncert chóru „Art Vox” pod dyrygentrurą Ștefana Macovei - 27 maja 2023 r.

Koncert chóru „Art Vox” pod dyrygentrurą Ștefana Macovei - 27 maja 2023 r.

Dienstag
Mai
2023

Dyrekcja Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu ma zaszczyt zaprosić na

KONCERT ŻEŃSKIEGO CHÓRU „ART VOX” POD DYRYGENTRURĄ ȘTEFANA MACOVEI

Koncert odbędzie się w sobotę, 27 maja, o godzinie 19:00, w zabytkowym kościele pw. Wszystkich Świętych znajdującym się na terenie skansenu Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Chór „Art Vox” powstał w 2020 roku na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Wokalistyki Centrum Doskonałości Edukacji Artystycznej im. Ștefana Neagi.
Repertuar składa się z dzieł różnych epok. Chór jest uczestnikiem i laureatem krajowych i zagranicznych festiwali i konkursów.
Dyrygentem jest Ștefan Macovei – absolwent Akademii Muzyki, Teatru i Sztuk Pięknych w Kiszyniowie.

Artyści przyjechali do Polski z Kiszyniowa w Mołdawii i koncertują w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej „Hajnówka 2023”.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!