Sie Sind auf: Barwna Tradycja. Opracowanie i wydanie katalogu kolekcji pisanek w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Nazwa zadania: „Barwna Tradycja. Opracowanie i wydanie katalogu kolekcji pisanek w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu”.

Dofinansowano w ramach PROGRAMU RZĄDOWEGO WSPIERANIE DZIAŁAŃ MUZEALNYCH.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Wartość dofinansowania wynosi 73 500,00 zł.
Całkowita wartość zadania wyniesie 98 500,00 zł.

W dniu 30 sierpnia 2024 r. Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu podpisało umowę z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w imieniu którego działa Paulina Florjanowicz – Dyrektor Narodowego Instytutu Muzeów, na realizację zadania „Barwna Tradycja. Opracowanie i wydanie katalogu kolekcji pisanek w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu”. Zadanie będzie realizowane w terminie od 24.04.2024 r. do dnia 31.12.2024 r. Środki na wkład własny w kwocie 25 000,00 zł potrzebne do realizacji zadania muzeum otrzymało z Województwa Podlaskiego.