Przyjmujemy zgłoszenia do uczestnictwa w konferencji
Nr sprawy 3/2026 - Roboty budowlane Dostawa oraz montaż stolarki okiennej i drzwiowej
Pliki do pobrania
-
2026-08-14-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
pobierzPlik pdf, 139.61 KB
-
2026-08-14-SWZ.docx
pobierzPlik docx, 63.31 KB
-
2026-08-14-Załącznik nr 1 - FORMULARZ OFERTY.docx
pobierzPlik docx, 39.85 KB
-
2026-08-14-Załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowne.docx
pobierzPlik docx, 50.15 KB
-
2026-08-14-Załącznik nr 3 - Dokumentacja projektowa.zip
pobierzPlik zip, 61.81 MB
-
2026-08-14-Załącznik nr 4 - Przedmiar robót - zakres podstawowy .docx
pobierzPlik docx, 41.95 KB
-
2026-08-14-Załącznik nr 5 - Przedmiar robót - zakres opcjonalny.docx
pobierzPlik docx, 45.7 KB
-
2026-08-24-Wyjaśnienie treści SWZ12.docx
pobierzPlik docx, 18.31 KB
-
2026-08-24-Wyjaśnienie treści SWZ.2.docx
pobierzPlik docx, 18.25 KB
-
2026-08-31-Informacja o kwocie, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinasowanie zamówienia.docx
pobierzPlik docx, 17.43 KB
-
2026-08-31-Informacja z otwarcia ofert.docx
pobierzPlik docx, 18.17 KB